Příslušenství 
modely:
zvětšit
Success C4

Většina z Vás již vlastní šicí stroj, overlock a přemýšlí nad rozšířením svých šicích možností a uvažuje o koupi stroje pro prádlové (cover stehy). Šicí stroj SC C4 Cover je specialistou pro šití lemů na elastických materiálech nebo pro sešívání materiálů, dekorativní šití i zdobení. Pokud jste již rozhodnuti o koupi stroje pro šití coverlockových technik, pak tu zůstává už jen jedna otázka a to proč si koupit právě coverlock SC C4 značky Success. Je to jednoduché – tento stroj Vám v první řadě nabízí velmi dobrou cenu při velmi dobré kvalitě, stroj SC C4 má vše co by stroj Coverlock měl mít. Ať už rozpich jehel mezi 6mm a 3mm (pro široký nebo úzký prádlový steh) nebo jednoduše můžete šit Coverlockový steh se třemi jehlami s celkovou šířkou 6mm – nic není problém. Stejně tak s tímto strojem můžete šít i dvojnitný řetízkový steh..

Vlastnosti:.

Základní druhy stehů:

  Technické přednosti – Model Success C4
(speciální stroj pouze pro cover - prádlový steh)
c4_cover_sici_plocha


Velký prostor od jehly v pravo.
Pro případy, kdy šití Vašich projektů potřebuje více prostoru ve všech směrech. Málo místa bývá často problém mnoha strojů s cover stehem. Ale to neplatí pro stroj SC C4 od Success! Díky prostoru pracovní plochy, který má šířku 90mm budete mít možnost šít různé šicí projekty a to bez srolovaní částí látek, či podobných problémů.
Také výška jehelního prostoru je zvětšena.

manuální napětí Manuální napětí pro každou niť.
Nastavení správného napětí nitě? Složitá věc? U nás ne.
Každé kolečko pro napětí nitě má svou barvu a díky tomu můžete snadno nastavit pro každou nit optimální napětí. Takže bude jen ve Vašich rukou, jak bude Váš šicí projekt vypadat… a budete vidět… jak snadno, pouze otočením kolečka budete moci nastavit správný vzhled stehu

diferencialni_podavac

Diferenciální podavaní.
Elastické látky často dělají zákazníkům problémy, často se stehy stahují, nebo stehy praskají. Odedneška tomu může být konec! S pomocí diferenciálního podávání Vašeho cover stroje SC C4 můžete posouvání látky libovolně nastavit podle jejího druhu. Samozřejmě si s tímto diferenciálním podáváním můžete i hrát, tak aby Vám naopak stahovalo či roztahovalo materiál a Vy jste docílili dekorativních efektů.

pomocny_navlekac_smyckovace Pomocné navlečení spodního smyčkovače.
Navlečení spodního smyčkovače u strojů s cover stehem bývá často problém, z tohoto důvodu má stroj SC C4 pomocné vedení pro snadné navlečení tohoto smyčkovače. Jednoduše položíte nit do vytaženého držáku, ten zaklapnete a již je nit na správném místě, přesně tam kde je vždy těžké smyčkovač navléknout.
pritlak_patky Správné nastavení přítlaku patky.
Vedle diferenciálního podávání je také nastavitelní přítlak patky velmi důležitou pomocí při šití roztahujících se a elastických materiálů. Cover stroj SC C4 Vám dává možnost přítlak patky jednoduše nastavit a tím i zlepšit Vaše výsledky v šití.
Žádný strach – vždy se můžete jednoduše vrátit k základnímu nastavení. Základní nastavení je vždy jednoduše označeno.
delka_stehu Zajištění správné délky stehu.
Na levé straně stroje naleznete knoflík pro nastavení délky stehu. Přehledné okénko Vám rychle zobrazí zvolenou délku stehu. Nastavte si jednoduše požadovanou délku stehu od 1 – 4mm.
orez:nite

Zabudovaný ořez nitě.
Odstřihnout konec řetízku snadno a bez odkládání, na to naši inženýři také mysleli. Proto do zdvihu patky zabudovali jednoduchý ořez nitě, který Vám snadno při ukončování šití umožní rychle odstřihnout nitě.

jehelni_prostor

Jehelní prostor.
Při zakládání materiálů je zapotřebí mít perfektní přehled o jehlách. Přesně to budete mít u našeho stroje SC C4 –cover stroje. Člověk bude mít při šití perfektní přehled o jehlách a jejich pohybu a směru v látce. Výhoda toho je, že pak budete schopni lépe a přesněji směrovat Váš materiál třeba podle předem označeného nakresleného vedení na látce, nebo dodržet vzdálenost od ohybu látky, přesně tak jak jste chtěli a to hlavně z toho důvodu že krásně budete vidět, kde přesně šijete.

 

 

Přehled stehů

cover_3_jehly Trojjehlový prádlový ( cover) steh šitý čtyřmi nitmi, rozpich jehel 6mm.
cover_2_jehly_siroky Dvojjehlový prádlový ( cover) steh široký šitý třemi nitmi, rozpich jehel 6mm.
cover_2_jehly_uzky Dvojjehlový prádlový ( cover) steh úzký šitý třemi nitmi, rozpich jehel 3mm.
retizek_1_jehla Řetízkový steh šitý jednou jehlou, dvěmi nitěmi.
Cover

Vedle velké nabídky stehů má tento stroj i velkou šicí plochu. Pracovní prostor od prostřední jehly vpravo je 90mm. To ocení zejména zákazníci, kteří doposud byli limitování prostorem svého stroje pro cover stehy.

Pochopitelné je i to, že u stroje SC C4 Cover budete mít k dispozici i differenciální podávání pro perfektní šití cover stehů i na pružních materiálech. Další vymoženosti, které tento stroj má je například pomocné vedení pro navlečení spodní nitě, přítlak patky a velmi dobrý přehled na šicí ploše, který vám dopomůže k přesnému směrování šité látky.
Zvětšete si Vaše kreativní šicí možnosti prostřednictvím stroje Coverlock SC C4 značky Success.
Se strojem získá jednoduchost obsluhy, kvalitu a to vše za výbornou cenu.

Cover Success S4 není vyráběn firmou Babylock. Proto pokud hledáte originální Cover Babylock s konstrukcí Babylock, vyrobeným v Japonsku a vzduchovým navlékáním smyčkovače, zvolte cover Babylock Cover Stitch.

Náš nový model, který přichází do světa coverlocků značky Success!

ke stažení:
prospekt Success Cover C4   ve formátu PDF (2,5 MB)
Bobbin s.r.o.   logo_Success
  home | o strojích   Baby Lock | prodejci v ČR | prodejci v SR | kontakt | rozcestník
logo_success